Website Icon

קבלו דו"ח אופטימיזציה לשיפור קידום אורגני וביצועי האתר

דו"ח האופטימיזציה SEO שלנו, מזהה את החוזקות ואת החולשות של האתר שלכם. באמצעות בדיקות מקיפות כמו מהירות האתר (Performance), ושיפור חוויית המשתמש (UI/UX) ועוד, אנחנו נוכל לשפר את איכות האתר ואת ה-SEO שלו.

שיפור מהירות אתר - (Performance)

נבצע בחינה מעמיקה של ביצועי האתר שלכם, כדי להבטיח שהמשתמשים מקבלים חוויה מהירה וחלקה. הבדיקה כוללת ניתוח של מגוון רחב של פרמטרים כגון TBT, TTI ועוד הרבה, אשר נבחרו בקפידה כדי להציג את התמונה המלאה של ביצועי האתר.

הבדיקות שלנו מתמקדות בכל סוגי המסכים, גדולים וקטנים, כדי להבטיח שהאתר שלכם מספק את התפוקה הטובה ביותר בכל התנאים. לאחר שהבדיקה תושלם, תקבלו דוח מקיף המכיל תובנות על מהירות האתר והמלצות לשיפור.


אבטחה ורשתות - (Security and Networking)

במסגרת ניתוח האבטחה של האתר, אנו מעריכים את הכנתו להתמודדות עם איומים דיגיטליים פוטנציאליים. נבדוק את יעילות ה-CDN (רשת מסירת תוכן) שלכם, שתפקידה להבטיח מסירה מהירה ובטוחה של תכנים כגון טקסטים, תמונות ועוד, למשתמשים ברחבי העולם.

נבדוק גם אם האתר שלכם מוגן מפני פעולות של בוטים ופעילויות אוטומטיות העלולות לגרום נזק. נפקח על אמצעי האבטחה של שדות הקלט באתר למניעת שימוש לא ראוי ולשמירה על שלמות הנתונים.


נגישות - (Accessibility)

נערוך סקירה של נגישות האתר שלכם, כדי לוודא שהוא עובר את הבדיקה הבסיסית שקבע גוגל. במהלך הבדיקה, נבחן את ה-HTML וה-CSS של האתר כדי לוודא שהם עומדים בדרישות הנגישות.

כתיבת HTML נכונה לא רק שמשפרת את נגישות האתר, אלא גם תורמת לשיפור מיקומו במנועי החיפוש, מכיוון שמנועי חיפוש כמו גוגל מעריכים קוד נקי ומאורגן.


ניתוח ושיפור חוויית משתמש - (UI/UX)

במסגרת שירותינו, אנו מבצעים ניתוח מקיף של חוויית המשתמש באתר שלכם, כדי להבטיח שהיא אינטואיטיבית, נוחה ומעניינת. הבדיקה כוללת את העיצוב הגרפי, נוחות הניווט, ותגובתיות הממשק לכל סוגי המכשירים.

כחלק מהבדיקה, אנו נסרוק את האתר שלכם על יותר מ-25 מכשירים שונים, כולל פלאפונים, טבלטים ומחשבים, כדי להבטיח שהאתר נראה ופועל בצורה אופטימלית בכל מכשיר.


מתודולוגיות מומלצות - (Best Practices)

אנחנו נערוך אנליזה מעמיקה שתסקור את כל האספקטים המרכזיים של האתר שלכם, בכדי להבין את היכולת שלו לעמוד בתקנים המקובלים בתעשייה. הניתוח שלנו יכלול שיקולים שונים, כולל רמת הבטיחות שהאתר מציע, תאימותו למגוון דפדפנים, ואת רמת האיכות של הקוד שלו, בין השאר.

בסיום הבדיקה, אנו נספק לכם דוח מקיף המתאר את כל הממצאים שלנו, ונציע המלצות ספציפיות לשיפורים כדי לוודא שהאתר שלכם מתואם לתקנים התעשייתיים המובילים.


בדיקה ב-GSC & GA

בעזרת כלים כמו Google Search Console וגם Google Analytics אנחנו יכולים לבצע קידום אתרים אורגני בצורה מיטבית על ידי חישובי Clicks ו-Impressions ועוד, ונספק דו"ח מפורט המציע המלצות לשיפור.

נזהה גם בעיות שגוגל מדגישה, ונסביר לכם איך תוכלו לפתור אותן כדי להבטיח שהאתר שלכם מוביל בתוצאות החיפוש. כל זאת נעשה על מנת להבטיח יתרון משמעותי במרחב הדיגיטלי.


אופטימיזציה למנועי חיפוש - (SEO)

קידום אתרים הינו תהליך מורכב המערב את עבודה עם מגוון רחב של משתנים כפי שציינו בסעיפים הקודמים.

אופטימיזציה מוצלחת תדרש שילוב וטיפול בכל הנושאים והתחומים שהוזכרו כאן, וזה בדיוק מה שהדו"ח שלנו עושה. אפשר להגיד בביטחון שהשיפורים הללו ישפיעו באופן חיובי על האתר שלכם מבחינת קידום אורגני ובדגש על קידום אורגני בגוגל.


עלות והזמנת דו"ח קידום אורגני

שירותנו מעניק לכם את היכולת לחשוף ולנצל את הפוטנציאל המלא של האתר שלכם, בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום.

עלות הדו"ח היא 1200 ש"ח כולל מע"מ, והיא כוללת שתי בדיקות: הראשונה לניתוח האתר, והשנייה לאימות השיפורים לאחר ביצוע התיקונים.

אחריות לתיקון ויישום ההמלצות הינה באחריות הלקוח, מהסיבה שאתרים עשויים להיבנות בשימוש במגוון טכנולוגיות ואין ביכולתנו להתמחות בכל אחת מהן. עם זאת, אנו זמינים תמיד לספק ייעוץ ועזרה ללא עלות על מנת לסייע בתהליך התיקון והשיפור.

להמשך הזמנה וטיפול, שלחו לנו הודעה דרך האתר, או בשירות הוואטסאפ שלנו.